Axel Nilsson Smedsudden

Axel Nilsson Smedsudden
Axel Nilsson Smedsudden
Axel Nilsson Smedsudden
Axel Nilsson Smedsudden

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

AXEL NILSSON (1889-1981): Smedsudden 1920, signerad och daterad Axel Nilsson -20, blyerts, 31x49 cm

Skador, fläckar

297716

2015-03-06