Einar Forseth 1913

Einar Forseth 1913
Einar Forseth 1913
Einar Forseth 1913
Einar Forseth 1913
Einar Forseth 1913
Einar Forseth 1913

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

EINAR FORSETH (1892-1982): Åkerfält, signerad och daterad 1913, olja på duk, 49x64 cm

Dukhål

297717

2015-03-06