Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
EINAR FORSETH (1892-1982): Åkerfält, signerad och daterad 1913, olja på duk, 49x64 cm
Dukhål
297717
2015-03-06
Gör en kostnadsfri värdering här