Eric Hallström

Eric Hallström
Eric Hallström
Eric Hallström
Eric Hallström

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ERIC HALLSTRÖM (1893-1946): Stadsliv, signerad och daterad Eric Hallström, krita, 40x46 cm

Hanteringsveck

297719

2015-03-06