Stig Lindberg vas skålfat
Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STIG LINDBERG, vas, skålfat, Gustavsberg, fajans, vitglaserade med polykrom respektive grå glasyr, signerade Gustavsbergs Studio Sweden 119.H/5 resp Gustavsbergs Studio Sweden A1912A, höjd 25 resp längd 31 cm
Kannan med fotnagg och invändigt skräp
297730
2015-03-07