Stig Lindberg vas skålfat

Stig Lindberg vas skålfat
Stig Lindberg vas skålfat
Stig Lindberg vas skålfat
Stig Lindberg vas skålfat
Stig Lindberg vas skålfat
Stig Lindberg vas skålfat
Stig Lindberg vas skålfat
Stig Lindberg vas skålfat

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STIG LINDBERG, vas, skålfat, Gustavsberg, fajans, vitglaserade med polykrom respektive grå glasyr, signerade Gustavsbergs Studio Sweden 119.H/5 resp Gustavsbergs Studio Sweden A1912A, höjd 25 resp längd 31 cm

Kannan med fotnagg och invändigt skräp

297730

2015-03-07