Sneklaffsekretär i rokoko

Sneklaffsekretär i rokoko
Sneklaffsekretär i rokoko
Sneklaffsekretär i rokoko
Sneklaffsekretär i rokoko
Sneklaffsekretär i rokoko
Sneklaffsekretär i rokoko
Sneklaffsekretär i rokoko
Sneklaffsekretär i rokoko
Sneklaffsekretär i rokoko
Sneklaffsekretär i rokoko
Sneklaffsekretär i rokoko
Sneklaffsekretär i rokoko
Sneklaffsekretär i rokoko
Sneklaffsekretär i rokoko

Klubbat för:

30 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

SNEDKLAFFSEKRETÄR, rokoko, 1700-tal, höjd 102, 100x52 cm, nyckel finns

Slitage

297731

2015-03-06