Klubbat för:
30 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
SNEDKLAFFSEKRETÄR, rokoko, 1700-tal, höjd 102, 100x52 cm, nyckel finns
Slitage
297731
2015-03-06
Gör en kostnadsfri värdering här