Antik kvinnofigur

Antik kvinnofigur
Antik kvinnofigur
Antik kvinnofigur
Antik kvinnofigur
Antik kvinnofigur
Antik kvinnofigur

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

FIGURIN, antiken, östra Medelhavsområdet, kvinna med kanna, lergods, höjd 21 cm, monterad på träsockel

Skador och lagningar

297743

2015-03-16