Antik hydria

Antik hydria
Antik hydria
Antik hydria
Antik hydria
Antik hydria
Antik hydria
Antik hydria
Antik hydria

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HYDRIA, möjligen apulisk provinsiell, rödfigurisk, höjd 14,5 cm

Skador och lagningar

297757

2015-03-16