Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
POTTSKÅP, sengustavianskt, 1800-tal, betsat lövträ, höjd 84,5, 52,5x35 cn
Skador
297759
2015-03-06
Gör en kostnadsfri värdering här