Postlåda vintage

Postlåda vintage
Postlåda vintage
Postlåda vintage
Postlåda vintage

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 200 SEK

POSTBREVLÅDA, Postverket, 1900-talets andra hälft, metall i gult och blått, höjd 44 cm, nyckel medföljer

Nyckel finns att hämta i utlämningen, ytskador

297760

2015-03-06