Klubbat för:
14 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
SYSKRIN, senbarock, 1700-tal, delvis valrotsfanér, höjd 18, 42x33 cm, nyckel finns
Skador
297764
2015-03-06
Gör en kostnadsfri värdering här