Syskrin i senbarock

Syskrin i senbarock
Syskrin i senbarock
Syskrin i senbarock
Syskrin i senbarock
Syskrin i senbarock
Syskrin i senbarock
Syskrin i senbarock
Syskrin i senbarock
Syskrin i senbarock
Syskrin i senbarock
Syskrin i senbarock
Syskrin i senbarock

Klubbat för:

14 500 SEK

Utropspris

8 000 SEK

SYSKRIN, senbarock, 1700-tal, delvis valrotsfanér, höjd 18, 42x33 cm, nyckel finns

Skador

297764

2015-03-06