Halvar Frisendahl

Halvar Frisendahl
Halvar Frisendahl
Halvar Frisendahl
Halvar Frisendahl
Halvar Frisendahl
Halvar Frisendahl
Halvar Frisendahl
Halvar Frisendahl
Halvar Frisendahl
Halvar Frisendahl

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HALVAR FRISENDAHL (1889-1953): "Sorg", signerad och daterad H Friesendahl, patinerad metall, höjd 11 cm

297766

2015-03-07