Bord 180-tal

Bord 180-tal
Bord 180-tal
Bord 180-tal
Bord 180-tal
Bord 180-tal
Bord 180-tal

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BORD, 1800-tal, fanérat i masurbjörk, på pelarfot, höjd ca 65, 60x52 cm

Renoverat av Lidingö Möbelverkstad, smärre ytskador

297770

2015-03-07