Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
ANNA PALM (1859-1924): "Yxelön", signerad och daterad Anna Palm 1892, akvarell, 38x55 cm
297774
2015-03-07
Gör en kostnadsfri värdering här