Klubbat för:
18 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ÅKE HOLM, skulptur, Höganäs, 1940-tal, sittande modell, stengods, signerad Å Holm Höganäs, höjd 40 cm
Kantnagg på baksidan
297788
2015-03-06
Gör en kostnadsfri värdering här