Spillkum 1800-tal
2015-03-06
297796
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SPILLKUM, 3 st, 1800-tal, varav två lergods, höjd 9-11 cm
Slitage