Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
DANIEL SHERRIN (1868-1942) tillskriven, Engelskt landskap, "Near Streatley on Thames" signerad D. Sherrin, olja på duk, ca 49 x 72 cm
Krackeleringar
297797
2015-03-12
Gör en kostnadsfri värdering här