Etsning Adriaen van Ostade etsning
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ADRIAEN VAN OSTADE (Holland, 1610-84): "Smoker leaning on the back of a chair" etsning, signerad i trycket, Etat 5/6,107 x 93 mm, uppklistarad
Litteratur: Bartsch, Godefroy, Hollstein 6.V
Något gulnad
297828
2015-03-07