Etsning Adriaen van Ostade etsning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ADRIAEN VAN OSTADE (Holland, 1610-84): "Smoker leaning on the back of a chair" etsning, signerad i trycket, Etat 5/6,107 x 93 mm, uppklistarad
Litteratur: Bartsch, Godefroy, Hollstein 6.V

Något gulnad

297828

2015-03-07