Vaser Wilhelm Kåge
2015-03-07
297834
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
WILHELM KÅGE, vaser, 2 st, Gustavsberg, Argenta, stengods, grön glasyr, målad silverdekor av fisk resp blommor, signerade, höjd ca 17 resp 23 cm
Den lägre vasen med mindre kantnagg