Lennart Olausson oljemålning med Londonmotiv

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

LENNART OLAUSSON (född 1944): Londonmotiv, signerad och daterad Lennart Olausson, London -86, olja på duk, 80 x 100 cm.

297838

2015-03-07