Medaljong föreställande Carl Michael Bellman

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MEDALJONG, 1800-tal, Carl Michael Bellman efter T Sergel, brons, spår av förgyllningdiameter 10 cm

297839

2015-03-07