Väggur Westerstrand

Väggur Westerstrand
Väggur Westerstrand
Väggur Westerstrand
Väggur Westerstrand
Väggur Westerstrand
Väggur Westerstrand

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

WESTERSTRAND, väggur, 1940-tal, fanérat i mahogny, dekor i intarsia av figurer, urtavlan märkt Westerstrand, höjd ca 29, längd 42 cm

Fanérskador, pendel finns

297840

2015-03-07