Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OLJEFLASKOR, 2 st, sengustavianska, slipat glas, silverlock stämplade Pehr Zethelius Stockholm 1778, höjd ca 23 cm
Nagg
297842
2015-03-07
Gör en kostnadsfri värdering här