Klubbat för:
19 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
BYRÅ, 1700-tal, rokoko, bl a fanérad i alm, förgyllda beslag, höjd ca 82, 98x52 cm
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen, fanérskador, fanérbortfall, sprickor
297844
2015-03-07
Gör en kostnadsfri värdering här