Salongsgrupp nyrenässans
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
SALONGSGRUPP, 10 dlr, 1800-talets andra hälft, nyrenässans, svartmålad, bestående av 2 karmstolar, soffa, bord, 6 stolar, bordets mått höjd ca 73, 95x53, soffans längd ca 154 cm
Ytskador, slitage, lösa kantband, klädsel med fläckar
297845
2015-03-07