Salongsgrupp nyrenässans

Salongsgrupp nyrenässans
Salongsgrupp nyrenässans
Salongsgrupp nyrenässans
Salongsgrupp nyrenässans
Salongsgrupp nyrenässans
Salongsgrupp nyrenässans
Salongsgrupp nyrenässans
Salongsgrupp nyrenässans
Salongsgrupp nyrenässans
Salongsgrupp nyrenässans
Salongsgrupp nyrenässans
Salongsgrupp nyrenässans
Salongsgrupp nyrenässans
Salongsgrupp nyrenässans
Salongsgrupp nyrenässans
Salongsgrupp nyrenässans
Salongsgrupp nyrenässans
Salongsgrupp nyrenässans
Salongsgrupp nyrenässans
Salongsgrupp nyrenässans

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SALONGSGRUPP, 10 dlr, 1800-talets andra hälft, nyrenässans, svartmålad, bestående av 2 karmstolar, soffa, bord, 6 stolar, bordets mått höjd ca 73, 95x53, soffans längd ca 154 cm

Ytskador, slitage, lösa kantband, klädsel med fläckar

297845

2015-03-07