Kittel koppar

Kittel koppar
Kittel koppar
Kittel koppar
Kittel koppar

Klubbat för:

1 300 SEK

1 200 SEK

KITTEL, koppar, 1800-talets andra hälft, med hänklar, höjd ca 47 cm

Bruksslitage

297847

2015-03-07