Litografier ur franska tidningar

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ORAMAD GRAFIK (Frankrike, 1800/1900-tal), litografier ur franska tidningar, bland annat Honoré Daumier och Paul Gavarni, varierande mått

297876

2015-03-20