Helmer Osslund

Helmer Osslund
Helmer Osslund
Helmer Osslund
Helmer Osslund
Helmer Osslund
Helmer Osslund

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

8 000 SEK

HELMER OSSLUND (1866-1938): "Landskap med speglingar", signerad Helmer Osslund, olja på pannå, 20x29 cm

297905

2015-03-07