Olle Hjortzberg akvarell

Olle Hjortzberg akvarell
Olle Hjortzberg akvarell
Olle Hjortzberg akvarell
Olle Hjortzberg akvarell

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OLLE HJORTZBERG (1872-1959): Sommarblomster, monogramsignerad och daterad OH 31/8 -46, akvarell, 26x31 cm

297909

2015-03-07