Damskrivbord Louis XV stil

Damskrivbord Louis XV stil
Damskrivbord Louis XV stil
Damskrivbord Louis XV stil
Damskrivbord Louis XV stil
Damskrivbord Louis XV stil
Damskrivbord Louis XV stil
Damskrivbord Louis XV stil
Damskrivbord Louis XV stil
Damskrivbord Louis XV stil
Damskrivbord Louis XV stil

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

DAMSKRIVBORD med uppsats, 1900-talets början, Louis XV stil, fanerad i b la mahogny, gallerkant i mässing, skrivskiva i konstläder, höjd 89, 86 x 47 cm

Bruksslitage, löst konstläder, nyckel saknas

297912

2015-03-11