Damskrivbord Louis XV stil
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
DAMSKRIVBORD med uppsats, 1900-talets början, Louis XV stil, fanerad i b la mahogny, gallerkant i mässing, skrivskiva i konstläder, höjd 89, 86 x 47 cm
Bruksslitage, löst konstläder, nyckel saknas
297912
2015-03-11