Damskrivbord Louis XV stil
Vollendet
2015-03-11
297912
| Höchstes Gebot | 1 500 SEK |
| Schätzwert | 3 000 SEK |
DAMSKRIVBORD med uppsats, 1900-talets början, Louis XV stil, fanerad i b la mahogny, gallerkant i mässing, skrivskiva i konstläder, höjd 89, 86 x 47 cm
Bruksslitage, löst konstläder, nyckel saknas