Hallbyråer Louis XV stil

Hallbyråer Louis XV stil
Hallbyråer Louis XV stil
Hallbyråer Louis XV stil
Hallbyråer Louis XV stil
Hallbyråer Louis XV stil
Hallbyråer Louis XV stil
Hallbyråer Louis XV stil
Hallbyråer Louis XV stil
Hallbyråer Louis XV stil
Hallbyråer Louis XV stil
Hallbyråer Louis XV stil
Hallbyråer Louis XV stil

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HALLBYRÅER, 1 par, 1900-talets senare del, Louis XV stil, fanerad i mahogny med intarsia, draghandtag i mässing, höjd 72 cm, 39 x 32 cm

297915

2015-03-11