Byrå med stenskiva gustaviansk stil

Klubbat för:

2 000 SEK

1 500 SEK

BYRÅ med stenskiva, 1900-talets mitt, gustaviansk stil, njurformad, fanerad i olika träslag med intarsia, mässingsdetaljer, höjd 72, 58 x 40 cm

Bruksslitage

297918

2015-03-11