Klubbat för:
2 000 SEK
1 500 SEK
BYRÅ med stenskiva, 1900-talets mitt, gustaviansk stil, njurformad, fanerad i olika träslag med intarsia, mässingsdetaljer, höjd 72, 58 x 40 cm
Bruksslitage
297918
2015-03-11