Herbert Gentry oljemålning

Herbert Gentry oljemålning
Herbert Gentry oljemålning
Herbert Gentry oljemålning
Herbert Gentry oljemålning
Herbert Gentry oljemålning
Herbert Gentry oljemålning

Klubbat för:

15 500 SEK

Utropspris

5 000 SEK

HERBERT GENTRY (1919-2003): "Rotating", signerad Gentry, datering a tergo 71, olja på duk, 90x59 cm

297921

2015-03-07