Reinhold Ljunggren
Valmis
2015-03-08
297926
| Korkein tarjous | 300 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
REINHOLD LJUNGGREN (1920-2006): "Julaftons fyr", signerad R. Ljunggren, 234/310, litografi, 27x47 cm