Klubbat för:
1 000 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
REINHOLD LJUNGGREN (1920-06): Julaftons fyr, signerad R. Ljunggren, 42/250, litografi, bildmått 28x40
Zustandsbeschreibung
297930
2015-03-08
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner