Reinhold Ljunggren
2015-03-08
297932
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
REINHOLD LJUNGGREN (1920-2006): "Marsmorgon", ur "Ydrebugden" 1976, signerad R . Ljunggren, 223/410, färglitografi, ca 24x35 cm