Stellan Mörner, Figur i landskap

Klubbat för:

11 500 SEK

Utropspris

6 000 SEK

STELLAN MÖRNER (1896-1979) "Den vita båten", signerad Mörner, olja på pannå, 22x27 cm

297934

2015-03-07