Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
REINHOLD LJUNGGREN (1920-2006): "Åparti, Trosa", 1958, signerad R. Ljunggren, provtryck, litografi, ca 27x40 cm, oramad, i passepartout
Gulnader
297941
2015-03-08
Gör en kostnadsfri värdering här