Skål på fot Svenskt Tenn
Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SVENSKT TENN, skål på fot, Stockholm 1943, modellnummer 289, brättet med dekor av blomsterslingor, skålen uppburen av tre delfiner, höjd 13, diameter 31 cm
Ngt sned, spegeln med bucklor, smärre ytskador
297946
2015-03-07