Karl Höglund oljemålning

Karl Höglund oljemålning
Karl Höglund oljemålning
Karl Höglund oljemålning
Karl Höglund oljemålning
Karl Höglund oljemålning
Karl Höglund oljemålning

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

KARL HÖGLUND (Född 1940): Kärlekspar på bänk, signerad Karl Höglund, olja på duk, 65X81 cm

297959

2015-03-07