Nattduksbord 1900-talets första hälft

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

NATTDUKSBORD, 2 snarlika, 1900-talets första hälft, en låda märkkt SMF (Svenska Möbelfabrikerna) med stenskivor, bemålade, dragknoppar i mässing, höjd ca 72, 42x37 cm

Senare bemålade, skivorna med smärre ytskador

297961

2015-03-07