OTTO SCHULTZ, Skåp, BOET, 1940-tal
Klubbat för:
27 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
OTTO SCHULTZ, tillskrivet, Skåp, BOET, 1940-tal, klätt med beige tyg, delvis pärlspikad, överdel och underdel i mahognyfaner, invändigt björk, höjd 137, 102x47 cm
Nyckel finns att avhämta på utlämningen, enstaka pärlspik saknas, skada vid lås i tyget, bruksslitage
297967
2015-03-07