Eva Hallström oljemålning

Eva Hallström oljemålning
Eva Hallström oljemålning
Eva Hallström oljemålning
Eva Hallström oljemålning
Eva Hallström oljemålning
Eva Hallström oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

EVA HALLSTRÖM (född 1942): Teater baletten" monogramsignerad EH, olja på duk, ca 65x65 cm

297973

2015-03-07