Hörnskåp
2015-03-07
297981
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
HÖRNSKÅP, 1800-talets första hälft, bestad furu, invändigt med hyllplan, höjd 126, 71x49 cm
Renoverad samt kompletterad, slitage