Figurin Lisa Larson
2015-03-07
297984
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LISA LARSON, "Emma", Gustavsberg, stengods, delvis glaserad i blått o vitt, stämplad Gustavsberg, ca 16 cm
Nagg på ena foten