Rolex herrfickur 1930-tal
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ROLEX, fickur, rolled gold, ca 1937, urtavla med arabiska siffror, blånerade visare, breguetspiral, ankargång, boett nr: 50360, diameter ca 44 mm
Boett med smärre skador, tavla med skador
297992
2015-03-30