Rolex herrfickur 1930-tal

Rolex herrfickur 1930-tal
Rolex herrfickur 1930-tal
Rolex herrfickur 1930-tal
Rolex herrfickur 1930-tal
Rolex herrfickur 1930-tal
Rolex herrfickur 1930-tal

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ROLEX, fickur, rolled gold, ca 1937, urtavla med arabiska siffror, blånerade visare, breguetspiral, ankargång, boett nr: 50360, diameter ca 44 mm

Boett med smärre skador, tavla med skador

297992

2015-03-30