Toilettebord Karl Johan

Toilettebord Karl Johan
Toilettebord Karl Johan
Toilettebord Karl Johan
Toilettebord Karl Johan
Toilettebord Karl Johan
Toilettebord Karl Johan
Toilettebord Karl Johan
Toilettebord Karl Johan
Toilettebord Karl Johan
Toilettebord Karl Johan

Klubbat för:

500 SEK

1 500 SEK

TOILETTEBORD med uppsats, Karl Johan, mahognyfanér, 3 lådor i sarg, intarsia med dekor av snäckor, spegel med peltaform, genombruten balusterad, knoppar med pärlemorinläggning, totalhöjd ca 168, 84x39,5 cm

Skador, lagningar, vingmutter saknas på spegel, torrsprickor, brännskador,

298008

2015-03-07