Toilettebord Karl Johan
Klubbat för:
500 SEK
1 500 SEK
TOILETTEBORD med uppsats, Karl Johan, mahognyfanér, 3 lådor i sarg, intarsia med dekor av snäckor, spegel med peltaform, genombruten balusterad, knoppar med pärlemorinläggning, totalhöjd ca 168, 84x39,5 cm
Skador, lagningar, vingmutter saknas på spegel, torrsprickor, brännskador,
298008
2015-03-07